Norska Landslaget klart!

norsk-flagga

Här är norska landslaget som ska representera vårt västra grannland på NM:

LANDSLAGET TIL NORDISK 2016
Landslaget som skal representere Norge under Nordisk Mesterskap 2016 på Biri 8. – 14. august er nå klart.

Landslaget som er tatt ut til Nordisk Mesterskap 2016:


Ungdomsflokk
Marie Løvenskiold (Gandur) – Tigull fra Follaug
Mia Strøm (Vestnes) – Aron fra Jakobsgården
Ina Høidalen (Hørdur) – Eðall fra Minde
Vilde Bråten Herstad (Sleipnir) – Hamar fra Litla-Hamri

Ungrytterflokk
Ida Sofie Kvande (Gloi) – Brimar frá Margrétarhofi
Ingelin Skoie (Gladur) – Otri fra Reykjavik
Stine Smidtsrød Baastad (Sleipnir) – Jökull fra Staðartungu
Caroline Svanø Neby (Sleipnir) – Skarpheðin fra Langtved
Reserve: Amanda Waagan Lillerovde (Vestnes) – Heljar fra Kambi

A-flokk
Kristoffer Bjørke (Hrani) – Sýn frá Kálfsstöðum
Thomas Larsen (Hrani) – Kolgríma frá Minni-Völlum
Stian Pedersen (Vestnes) – Bylur frá Breiðholti
Mona Tysland Lillehagen – Bjartmar fra Nedre Sveen
Reserve: Gabrielle Severinsen (Hrimnir) – Sálmur fra Pulu

B-flokk
Mia Møller (Gandur) – Lifri fra Kringeland
Bernt Severinsen (Hrimnir) – Darri fra Kleiva
Agnes Helga Helgadóttir (Vestnes) – Safír fra Buan
Camilla Mood Havig (Sleipnir) – Sædynur frá Múla
Reserve: Elisabeth Sylte (Vestnes) – Sólon frá Vesturkoti


Junior sport
Ida Kathrin Nielsen (Hrani) – Valtyr fra Kirkjubæ (Personlig reserve fram til 25/7: Ymir fra Selfossi)
Hedda Bjørnstad Larsen (Hrimnir) – Tangó frá Hjallanesi II
Tuva Sivesind (Hekla) – Gjafar frá Þúfu í Landeyjum


Ungrytter sport
Ingrid Marie Larsen (Vestnes) – Dimmey fra Jakobsgården
Caroline Gleditsch Holstad (Sleipnir) – Loftur fra Lian
Mildrid Musdalslien (Sleipnir) – Fálmar frá Ketilsstöðum
Thea Johansen (Sleipnir) – Kafteinn fra Sigersberg
Lona Sneve (Gladur) – Stóri-Dímon frá Hraukbæ
Caroline Wangen (Hekla) – Hersir frá Hákoti (Personlig reserve fram til 25/7: Láki frá Hemlu)
Oda Ugland (Hrani) – Hárekur frá Vindási (Personlig reserve fram til 25/7: Reyr fra Dalbæ)
Mari Odenrud (Sleipnir) – Hrynjandi fra Fageräng

Reserve for firgjengerne: Magnus Grimsrud (Hekla) – Marius fra Husavik
Reserve for femgjengerne: Lene Thorud (Hrimnir) – Hreggviður frá Auðsholtshjáleigu

Senior sport
André Ziemann (Sleipnir) – Leistur fra Torfunesi
Kristin Elise Andersen (Hrimnir) – Grandi fra Laugardal
Gry Hagelund (Sleipnir) – Gandur fra ågreneset
Bernt Severinsen (Hrimnir) – Tígull fra Kleiva
Erik Andersen (Sleipnir) – Frábær fra Midtlund
Thomas Larsen (Hrani) – Zorró frá Grímsstöðum
Tina Kalmo Pedersen (Hrimnir) – Amedeo vom Lucahof
Stian Pedersen (Vestnes) – Nói fra Jakobsgården (Personlig reserve fram til 25/7: Bylur frá Breiðholti)
Camilla Wangen (Hekla) – Reyr frá Melabergi
Veronica Høgsveen Våland (Isafold) – Gáski frá Vindási (Personlig reserve fram til 25/7: Vera frá þóroddstöðum)
Elise Lundhaug (Hrimnir) – Bikar frá Syðri-Reykjum (Personlig reserve fram til 25/7: Framherji frá Flagbjarnarholti)
Nils-Christian Larsen (Gandur) – Dynfari fra Steinnesi (Personlig reserve fram til 25/7: Stjörnustæll frá Dalvík )
Camilla Mood Havig (Sleipnir) – Herjann fra Lian (Personlig reserve fram til 25/7: Kristall fra Jaðri)
Martin Rønnestad (Hekla) – Svartur vom Hochwald (Personlig reserve fram til 25/7: Yggdrasil fra Midtlund)
Reserve: Anne-Kristine Guldbakke (Hekla) – Hrannar fra Skyggni

Landslagsledelse
Lagleder sport: Hanne Hestevik
Lagleder gædinga: Hilde Karine Skogly
Lagleder ungdom: Maren Kirkebøen
Laglederassistent: Jenny Lindheim
Trener: Mette Mannseth

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...